Opinie o sklepie
4,9
Średnia ocena sklepu wynosi 4,9 na 5 gwiazdek.
5118 ocen
5
4994x
4
41x
3
11x
2
5x
1
67x
Zostaw ocenę
Lista ocen
BB
Bohuslav Březina
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
29.11.2024
Výborná komunikace,rychlé dodání, jedním slovem SUPER.
ES
Eva Schreiberova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
28.11.2024
RJ
Roman Jager
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
28.11.2024
MP
Miroslava Plevova
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
28.11.2024
SK
Simona Kaslová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
28.11.2024
MZ
Miloš Zavoral
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
JS
Jana Sochorová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
Tento obchod je velmi spolehlivý - rychlé bezproblémové dodání. Objednala jsem několik druhů kapučín, zatím vyzkoušeno jedno a to je opravdu chutné. Určitě znovu objednám produkty z tohoto obchodu.
TP
Tomáš Peták
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
JB
Jindřich Buchlovský
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
I
Irena
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
Jsem velmi spokojená s obchodem i skvělou cenou ...výrobek je velmi chutný a jinou značku už nechci.
DG
Dana Gasčarová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
JŘ
Jana Řehořová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
27.11.2024
vše ok
BŠ
Blanka Šebestová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
26.11.2024
Měla jsem poprvé a byla jsem spokojená. Doporučím známím.
VB
Vlastimil BÚŘIL
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
26.11.2024
Rychlé dodání,velká spokojenost vše Ok
ZH
Zdenka Heimlichová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
24.11.2024
Rychlé vyřízení,spokojenost
PK
Pavla Křečanová
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.11.2024
Komunikace skvělá. Rychle dodání. Moc děkuji.
LV
Lubomír Vecek
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.11.2024
Při každém nákupu maximální spokojenost.
IM
Ing. Martin Mazúch
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.11.2024
Dobrý den, paní nějaká Ivo ... a jednateli.
Asi u Vás nedělají lidi se jménem ale roboti 🙂.
Objednáváme od Vás kávu od 11/2023, kterou máme rádi a našli jsme ji i u Vás ve velmi příznivých cenách (v tom čase).
Za rok jsme koupili 17 kg.
Bohužel musím konstatovat, že používáte nekalé praktiky, vlastně KLAMÁNÍ a LHANÍ - zavádění klienta jako Tesco.
Uděláte Black Friday - SKVĚLÉ CENY !!! 🙂 😂 takže nakoupím naši oblíbenou kávu na svátky tak 10 kg.
Jedu na stránky a jsem zhrozen cenou!
24.10.2024 jsem nakoupil Seli Crema za 202,- Kč / 1kg
Teď o necelí měsíc později, je Váš Úúúúúúúúúžasnej BLACK Friday a stejná káva za 263,- Kč
Takže jste "zlevnili" o 30% NAVÍC.
Jdu na jednu z vícerých konkurenčích firem (https://www.kavakafe.cz/), která má tu stejnou kávu jako Vy, a ještě jsou LEVNĚJŠÍ jako Váš Black Friday!!
Co by jste si vy pomysleli o mně, kdychych měl Black Friday? : "To je hajzl" - to si ja myslím o V.. .
Tak Vám ani nepřeju, nech se Vám daří...
Ing. Martin Mazúch
Sekretariát a manažér pro projekty
Základní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o.
MR
Martin Rejl
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
23.11.2024
Luxusni cenovky...
W
Wendy
Ocena sklepu to 5 na 5 gwiazdek.
|
22.11.2024
Vše ok...100%
